Espanjol poražen i od Hetafea, Segunda sve bliža za Katalonce

Izvor: Blic, 25.Nov.2012, 15:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Espanjola izgubili su na svom terenu od Hetafea sa 2:0 (1:0) u utakmici 13. kola španske Primere, dok su Atletik Bilbao i Deportivo podelili bodove - 1:1.

Klub iz Barselone doživeo je treći poraz zaredom i ostao na poslednjem mestu na tabeli, iza Osasune i Deportiva.

Strelci za Hetafe bili su Pedro Leon u 17. minutu i Mane u poslednjim trenucima meča, pa Espanjolu predstoji grčevita borba za opstanak.

Nešto slično moglo bi da >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << se dogodi i povratniku u Primeru, Deportivu, pošto nikako da pronađu pravu formu. Ekipa iz La Korunje gostovala je ove sezone neprepoznatljivom Atletiku u Bilbau.

Najpravedniji ishod je podela plena, do koje se došlo golom De Markosa u 24. minutu, odnosno Agilara početkom drugog dela.