Espanjol junački preživeo Hetafe, Viljarealu dovoljan jedan gol protiv Majorke

Izvor: RTS, 16.Jun.2020, 21:55

Fudbaleri Hetafea i Espanjola odigrali su nerešeno bez golova 0:0, dok je Viljareal sa 1:0 savladao Majorku u okviru 29. kola španske La Lige.
Espanjol, koji se grčevito bori za opstanak, gostovao je Hetafeu koji kuca na vrata Evrope.

Gosti su u 16. minutu ostali sa desetoricom na terenu, zbog gluposti Bernarda Espinoze, koji je namerno udario protivnika pa je isključen.
Hetafe je, sasvim >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << očekivano, krenuo svim silama ka golu gostiju, ali je Espanjol izdržao sve nalete i ostao neporažen.
U drugom današnjem meču, Viljareal je sa 1:0, golom Karlosa Bake u 16. minutu savladao Majorku.
U poslednjem današnjem meču, Barselona igra protiv Leganesa od 22 sata.