Espanjol doveo Morena iz AZ Alkmara

Izvor: Sportski Žurnal, 22.Jun.2011, 18:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Espanjol doveo Morena iz AZ Alkmara

Klub Milana Smiljanića potpisao je ugovor sa meksičkim fudbalerom Ektorom Morenom koji je do sada igrao za holandski AZ Alkmar.
Espanjol je objavio da je 23-godišnji reprezentativni defanzivac potpisao ugovor na pet godina. Vrednost transfera nije objavljena, ali španski mediji navode da je u pitanju suma od četiri miliona evra.
Moreno je igrao za Meksiko na ovogodišnjem Zlatnom kupu. On je pomogao AZ Alkmaru da osvoji prvenstvo i kup od kada je 2007. godine došao u Holandiju 2007. godine.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.