Izvor: MozzartSport.com, 04.Okt.2020, 20:15

Erdoganov projektil srušio Galatasaraj (VIDEO)

Vredna pobeda Kasimpaše

Samo koji sat nakon što je Bešiktaš izgubio od Genčlerbirligija, loš dan za turske velikane upotpunio je Galatasaraj.

Žuto-crveni su igrali gradski derbi protiv „male“ Kasimpaše i ostali kratkih rukava. Jusuf Erdogan je čovek koji je obradovao verovatno i predsednika države sa istim prezimenom, jer je on navijač Fenerbahčea. Golom u poslednjem minutu prvog poluvremena Erdogan je doneo pobedu Kasimpaši – 1:0. >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com <<

Suštinski, bio je to izjednačen meč, dva tima su imala približan broj šansi, udaraca na gol i svih ostalih statističkih elemenata. Ali, razliku je napravio Erdogan fantastičnim projektilom sa ivice šesnaesterca, koji golman Galatasaraja nije mogao ni da dohvati. Šah-mat.

Prvi poraz Lavova u sezoni, a Kasimpaša ima 2/2 kod kuće od početka, bez primljenog gola.