
Izvor: JavneVesti.com, 19.Jan.2015, 17:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Epizoda 4: Štrbac na pragu inostranstva
Saša Štrbac doskorašnji šef stručnog štaba Napretka na pragu inostranog angažmana.
Sašu Štrpca, harizmatičnog stručnjaka, pronašli smo u društvu prijatelja u Beogradu. Razgovarali smo u prijateljskom tonu i saznali šta ima novo kod ovog rođenog Benkovčanina.
Treuntno sam sa prijateljima i odmaram još malo. Blizu sam angažmana u inostranstvu, ali da ne žurimo. Odluka bi trebalo da bude donesena do 22.januara.
Šaša Štrbac je na pragu inostranog angažmana i u finalnoj je rundi pregovora. Ostali su samo neki detalji da se preciziraju i gotovo je sigurno da će raditi u susedstvu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JavneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JavneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.