Izvor: B92, 30.Okt.2016, 12:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Enrike: Ne može uvek lepo i lagano
Trener Barselone Luis Enrike ne zamera svojim igračima na izostanku atraktivnosti u pobedi nad Granadom u subotu.
Katalonci su minimalnim rezultatom savladali poslednjeplasirani tim lige, "makazicama" Rafinje početkom drugog poluvremena.
"Nedostajala nam je svežina, a uvek je teško protiv tima koji se brani sa svih deset igrača. Zadovoljan sam sa tri boda iako nije bio naš najbolji dan. Video sam tim sa pravim stavom za pobedu i zrelošću za privođenje meča >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kraju. Voleo bih da smo dobili lako, ali ne može uvek tako", rekao je Enrike.
Barselona je druga u Primeri sa dva boda manje od lidera Reala, a u utorak gostuje Mančester Sitiju u četvrtom kolu Lige šampiona.









