Izvor: B92, 25.Sep.2015, 16:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Enrike: Moramo drastično da popravimo odbranu
Trener Barselone Luis Enrike ocenio je da je Kataloncima neophodno drastično poboljšanje odbrane, posle debakla od 4:1 protiv Selte iz Viga.
To je bio prvi poraz Barselone ove sezone u Primeri.
"Jasno je da nam je potrebno da drasticno popravimo odbranu i to ne samo defanzivnog reda i golmana, već svih 11 igrača, koji moraju da se bolje brane", rekao je Enrike.
On se nada da će njegiov tim u subotu zaigrati mngo bolje protiv Las Palmasa.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
"Selta je pružila sjajnu partiju. Poraz će nam poslužiti kao stimulans da se vratimo pobednički i da naučimo kako je teško dobiiti blo koga u Primeri", reka je Enrike.
Barselona će i protiv Las Palmasa igrati bez povredjenih Klaudija Brava, Rafinje i Tomasa Vermalena. Ipak, na teren se vraća Đordi Alba koji zbog povrede vrata nije igrao protiv Selte.






