Izvor: B92, 11.Sep.2016, 10:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Enrike: Ja sam odgovoran
Trener Barselone Luis Enrike smatra da je on odgovoran za neočekivan poraz na Nou Kampu u subotu uveče.
Barselona je doživela prvi poraz u Primeri od aprila, a bolji je bio povratnik u elitni rang takmičenja Alaves sa 2:1.
"Ja sam odgovoran za ono što se dogodilo. Teško smo stvarali prilike, nismo imali tečnost u napadu, a bili smo ranjivi u odbrani, ali i u celom timu. Nismo precizno dodavali, pa nismo ni zaslužili više od poraza, možda remi", rekao je Enrike.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Katalonci već u utorak igraju novi meč, dočekuju škotski Seltik u prvom kolu Lige šampiona.
"Ovo je ružan rezultat za nas, jedina pozitivna stvar je što tako možemo više da cenimo ono što smo osvojili prethodnih godina. Fudbal je kompleksan sport. U pobedi se može pričati o individualcima, a u porazu samo o treneru", dodao je trener Barselone.





