Emir Spahić kasni na okupljanje

Izvor: Nezavisne Novine, 22.Mar.2015, 22:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Emir Spahić kasni na okupljanje

Okupljanje najboljih fudbalera Bosne i Hercegovine zakazano je sutra u Trening kampu N/FS BiH u Zenici, gdje će reprezentativci do polaska u Andoru odraditi ukupno četiri treninga. Tri će biti potpuno zatvorena za javnost, a prvi je u utorak ujutru. Selektor Mehmed Baždarević u bazu "zmajeva" stigao je još u subotu, dok je dolazak igrača planiran danas do 14 časova. Kašnjenje je najavio i opravdao jedino Emir Spahić, čiji se dolazak očekuje u utorak ujutru.

"Razgovarao sam >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << sa Spahićem. Dobio je moju saglasnost da u ponedjeljak obavi određene privatne, odnosno porodične obaveze. Najvažnije je da će u utorak biti na treningu sa ostatkom ekipe i sretan sam što je i dalje član reprezentacije. To će sigurno biti velika stvar za nas", rekao je Baždarević.

"Zmajevi" će u četvrtak letom iz Sarajeva otputovati u Andoru, gdje u subotu protiv domaćina žele prvu pobjedu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo u Francuskoj 2016. godine. Nakon četiri kola trenutno su na pretposljednjem petom mjestu u grupi sa svega dva osvojena boda. Nakon kvalifikacijskog meča sa Andorom Baždarevićevi puleni će 31. marta u Beču odigrati i prijateljski sa Austrijom. Danas će se u Vogošći okupiti i mlada U21 reprezentacija BiH koja će odigrati dva prijateljska susreta, 27. marta u Tuzli protiv Sjedinjenih Američkih Država i četiri dana poslije u Kaknju protiv Turske.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.