Elzan Bibić pobedio na Novogodišnjoj trci u Pojerbahu

Izvor: B92, 31.Dec.2019, 18:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Elzan Bibić pobedio na Novogodišnjoj trci u Pojerbahu

Atletičar Novog Pazara Elzan Bibić pobedio je na 39. Novogodišnjoj uličnoj u austrijskom gradu Pojerbahu.

Dvadesetogodišnji reprezentativac Srbije slavio je među 18 srednjeprugaša na 6.800 metara, uz rekord staze od 18 minuta i 29,05 sekundi.

Drugi je bio Kenijac Robert Keter sa 2,97 sekundi zaostatka, dok je njegov sunarodnik Dejvis Kiplangat od Bibića bio sporiji za 10,99 sekundi.

U ženskoj trci na 5.100 metara u Pojerbahu nastupila je Novopazarka >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Teodora Simović, koja je bila osma vremenom od 17 minuta i 25,89 sekundi.

U konkurenciji 13 atletičarki, trijumfovala je Eva Čerono iz Kenije sa 15 minuta i 32,30 sekundi.

Drugo i treće mesto zauzele su Nemica Katerina Granc sa 16 minuta i 3,32 sekunde i Bojana Bjeljac iz Hrvatske sa 16 minuta i 17,13 sekundi.

Nastavak na B92...






Povezane vesti

Elzan Bibić pobedio na Novogodišnjoj trci u Pojerbahu

Izvor: Danas, 31.Dec.2019

Atletičar Novog Pazara Elzan Bibić pobedio je danas na 39. Novogodišnjoj uličnoj u austrijskom gradu Pojerbahu.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.