Elče bolji od Kadisa

Izvor: B92, 05.Dec.2021, 19:31

Fudbaleri Elčea pobedili su na svom terenu ekipu Kadisa rezultatom 3:1 u meču 16. kola španske Primere.

Elče je poveo golom Fidela sa penala u 13. minutu, a igrač gostiju Aleks Fernandes je u 25. minutu sa "bele tačke" pogodio stativu.

Domaći tim je povećao rezultat u 75. minutu golom Tetea Morentea, a Fernandes je u prvom minutu nadoknade postigao gol za Kadiz.

Konačan rezultat postavio je Hosan u trećem minutu nadoknade vremena.

Elče >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zauzima 16. mesto na tabeli Primere sa 15 bodova, dok je Kadiz 18. sa tri boda manje.