El Šaravi jedna od želja Sitija

Izvor: B92, 08.Jun.2013, 14:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

El Šaravi jedna od želja Sitija

Čelnici Milana razmatraju ponudu Mančester Sitija za napadača Stefana El Šaravija u iznosu od 40 miliona evra, prenosi danas Gazeta delo Sport.

El Šaravi je bio najbolji strelac Milana u prvoj polovini protekle sezone, ali je dolaskom Marija Balotelija potisnut u drugi plan.

Dvadesetogodišnji polu-Egipćanin polu-Italijan miljenik je navijača na San Siru. Italijanski list tvrdi da bi Milan mogao da popusti pod ponudom Sitija i da pusti El Šaravija da ode iz kluba. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Isti izvor iz italijanskog lista tvrdi da je Čelsi zainteresovan za Kevina Princa Boatenga, a da bi Robinjo mogao da predje u brazilski Santos.

El Šaravi je sezonu završio sa postignutih 16 golova i odigranih 37 utakmica. Milan je za El Šaravija 2011. platio 15,5 miliona evra Đenovi.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.