Edegor slomio Mirandes VIDEO

Izvor: B92, 14.Feb.2020, 00:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Edegor "slomio" Mirandes VIDEO

Fudbaleri Sosijedada savladali su Mirandes sa 2:1 u prvom meču polufinala španskog Kupa kralja.

Svi golovi viđeni su u prvom poluvremenu, a gosti, koji nastupaj u Segundu, imaju čemu da se nadaju u revanšu.

Baskijska ekipa je do prednosti stigla u 9. minutu, kada je najstrožu kaznu realizovao Ojarzabal.

Mirandes je do izjednačenja stigao u 39. minutu, da bi samo tri minuta kasnije konačan rezultat postavio Martin Edegar.

U drugom delu nije bilo većih uzbuđenja, pošto su obe ekipe uspele da naprave samo po jednu šansu.