EP U21: Igrač manje - gol više

Izvor: S media, 16.Jun.2009, 12:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mlada reprezentacija Engleske pobedila je u Halmštadu Finsku sa 2:1, u utakmici prvog kola grupe B Evropskog prvenstva u Švedskoj.

Engleska je povela u 15. minutu preko Lija Katermola, ali je Tim Sparv izjednačio u 33. minutu iz jedanaesterca, nakon što je Majkl Mansijen napravio prekršaj nad Beratom Sadekom, zbog čega je isključen.

Međutim, pobedu ekipi Stjuarta Pirsa doneo je Mika Ričards, koji je u 53. minutu posle kornera udarcem glavom postigao >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << gol.

U drugom meču u grupi B večeras u Geteborgu igraju Nemačka i Španija.

Takmičenje u grupi A počinje u utorak kada se igraju mečevi između Srbije i Italije, odnosno Švedske i Belorusije....