Izvor: Mondo, 01.Jul.2012, 01:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
EP (U19): Šta mogu "orlići"?
Bez Matije Nastasića, Lazara Markovića i Nikole Aksentijevića "orlići" idu na EP u Estoniju. Marić "precrtao" Deletića, Vojvodića, Lukovića i Antića. Prvi protivnik Francuska, 3. jula, Ninković ne može da igra.
Povezane vesti
EP (U19): Šta mogu "orlići"?
Izvor: OkRadio.rs, 01.Jul.2012
Bez Matije Nastasića, Lazara Markovića i Nikole Aksentijevića "orlići" idu na EP u Estoniju. Marić "precrtao" Deletića, Vojvodića, Lukovića i Antića. Prvi protivnik Francuska, 3. jula, Ninković ne može da igra.Koga nema bez njega se mora i može. Nije se ispunila želja selektora Zorana...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




