EP: U polufinalu sa Italijankama

Izvor: B92, 13.Apr.2007, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

EP: U polufinalu sa Italijankama



Ženska kadetska odbojkaška reprezentacija Srbije igraće sa selekcijom Italije u polufinalu šampionata Evrope u Brnu. Taj meč igra se u Brnu u subotu, od 18 časova. U drugom polufinalu selekcija Belgije igra sa Nemačkom. Srpski tim u dosadašnjem toku takmičenja nije izgubio nijedan set, u mečevima sa Francuskom, Češkom i Rusijom.

Četvrtfinale:

Srbija – Rusija 3:0 (25:23, 25:17, 25:20)

Belgija – Turska 3:0 >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << (25:21, 25:18, 25:23)

Nemačka – Francuska 3:1 (25:22, 19:25, 25:12, 25:16)

Italija – Holandija 3:0 (32:30, 25:16, 25:22)

Borba od 9. do 12. mesta:

Češka – Poljska 3:2 (25:15, 23:25, 25:20, 20:25, 15:11)

Estonija – Ukrajina 3:0 (25:11, 28:26, 25:15)

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.