(EP): Srbija - Mađarska 33:33 (19:21)

Izvor: Mondo, 16.Dec.2012, 16:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

(EP): Srbija - Mađarska 33:33 (19:21)

Ženska rukometna reprezentacija Srbije i selekcija Mađarske igraju produžetak u meču za bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Beogradu. U regularnom delu 33:33.

Triler meč odigrale su selekcije Srbije i Mađarske u borbi za treće mesto na EP u Beogradu. Posle 60 minuta igre je 33:33 (19:21) i sledi produžetak.

Srbija je u finišu meča sustigla prednost Mađarske, pa su najpre Slađana Pop Lazić, 55 sekundi pre kraja, a zatim i Svetlana Ognjenović, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << devet sekundi pre poslednjeg sudijskog zvižduka, obezbedile Srbiji produžetak.

Meču za treće mesto u Kombank areni prisustvuje i predsednik Srbije Tomislav Nikolić.

Srbija je u polufinalu izgubila od Crne Gore (26:27), dok su Mađarice poražene od Norvežanki - 19:30.

Norveška i Crna Gora igraće u finalu Evropskog prvenstva od 17 časova.

(MONDO, foto: MN Press)
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

EP (ž): Srbija i Mađarska igraju produžetke

Izvor: Sportal.rs, 16.Dec.2012

U meču za bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu za rukometašice između Srbije i Mađarske igraju se podužeci. Posle 60 minuta bilo je 33:33 (19:17).

Nastavak na Sportal.rs...

Rukometašice Srbije bez medalje

Izvor: Akter, 16.Dec.2012

Rukometašice Srbije nisu uspele da osvoje bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Beogradu, pošto su ih u borbi za treće mesto porazile Mađarice

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.