
Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Dec.2021, 00:41
EMOTIVNI BORJAN: Zvezdin golman kroz suze imao jaku poruku za navijače
Crveno-beli se plasirali u osminu finala Lige Evrope.
Najveći uspeh posle Barija ostvarila je Crvene zvezda plasmanom u osminu finala Lige Evrope remijem sa Bragom u Portugaliji pošto je su u Bugarskoj remizirali i Ludogorec i Mitjiland.
Veliki posao u Portugaliji je uradio i Milan Borjan koji jem kao po običaju odlično branio, a u sudijskoj nadokandi spasio gotovo siguran tol Brage. Posle meča je čuvar mreže crveno-belih bio vrlo emotivan u razgovoru sa novinarima.
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << />
- Želeo bih da čestitam momcima, odigrali smo neverovatnu utakmicu. Želeo bih da posvetim pobedu mojoj supruzi i sinu. Svaka čast ovim momcima. Emocije me pucaju, ne znam više šta da dodam. Idemo dalje, čeka nas još mnogo izazova. Mi granicu nemamo, zadnjih pet godina pravimo nestvarne uspehe. Zvezdaši budite ponosni - kroz suze je rekao Borjan.
Nastavak na SrbijaDanas.com...