EL: Savona - Partizan 12:9

Izvor: B92, 17.Feb.2006, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

EL: Savona - Partizan 12:9



Vaterpolisiti Partizana poraženi su u sredu uveče od Savone sa 12:9 ali i dalje imaju velike šanse da se plasiraju u četvrtfinale Evrolige.

Crno-beli su poraženi na bazenu "Imperija" u 5.pretposlednjem kolu takmičenja u grupi, ali ne samo da se nisu obrukali, već su imali šansu i da obezbede bolji rezultat (vodili sa 3:1 i imali igrača više za 4:1). Kasnije stvaru svoje ruke preuzeli su Šapić i Kašaš koji je bio i najefikasniji igrač meča sa 4 gola. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Ipak, ukoliko u poslednjem kolu 4.marta osvoje bar bod na plivalištu na "Banjici" crno-beli bi ušli u četvrtfinale...

BAZEN u Imperiji. Gledalaca: 200. Sudije: Matače (Rumunija) i Rakovec (Slovenija). Igrač više: Savona 9 (6), Partizan Rajfajzen 12 (7). Peterci: Savona 1 (1).

PARTIZAN RAJFAZEN: G.Pijetlović, Nastran 2, Rađen, Korolija 1, Aleksić, D.Pijetlović 2, Ćuk ,2 Vejzagić, Avramović, Filipović 1, Ikodinović 1, Bašić, Draksimović.

SAVONA: Ferari, Onofrieti, Bovo, Mistranđelo 1, Temelini 1, Rizo 1, Jelenić, Santamaria, Antona, Šapić 3, Rat 2, Jokić, Kašaš 4.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.