Izvor: Mondo, 30.Sep.2018, 18:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džo Hart pripremio sve za "barnlijevsku" pobedu

Bez pravih prilika bio je tim Šona Dajša, ali je slavio u Velsu.

Barnli se polako diže!

Ekipa Šona Dajša, koja je sjajnom prošlom sezonom izborila učešće u kvalifikacijama za Ligu Evrope, očajno je počela novu sezonu u Premijer ligi, ali nakon trijumfa protiv Bornmuta (4:0) slavili su i na gostovanju u Velsu.

Novi član elite engleskog fudbala, ekipa Kardifa, želela je prvi trijumf ove sezone i stvorila je dovoljno prilika za tako nešto, ali je >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Džo Hart još jednom pokazao da je u sjajnoj formi.

U jedinoj utakmici nedeljnog programa Premijer lige:

KARDIF - BARNLI 1:2 (0:0)

U utakmici bez ritma u prvom poluvremenu Zohore, Paternson i Marfi su pretili nekadašnjem čuvaru mreže Mančester sitija, da bi na krilima njegovih odbrana gosti poveli u 51. minutu preko Gudmundsona, praktično ni iz čega!

Delovao je nervozno iskusni Nil Vornok, gledao je kako odmah potom i Kamarasa "maši" dobru šansu, ali je Harta već u 60. savladao Marfi.

Mogao je Englez da postigne i drugi gol i napravi potpuni preokret, ali je na drugoj strani krenula spora kontra Barnlija koju je u gol za tri boda pretvorio Sem Vouks, bacivši se na loptu na drugoj stativi...

Bila su to i jedina dva šuta Barnlija koji je i prethodne sezone imao vrhunsku realizaciju šansi usled čega su se popeli i do sedmog mesta na tabeli.

U narednom kolu Barnli dočekuje Hadersfild dok Kardif gostuje Totenhemu.

Pratite nas i na Instagram profilu Mondo sport.