Izvor: B92, 12.Nov.2017, 22:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Džikićeva Budućnost nadigrala i Cedevitu
Košarkaši Budućnosti savladali su Cedevitu 66:60 u derbiju osmog kola ABA lige i zadržali prvo mesto. Cedevita je imala pola koša zaostatka minut i po pre kraja, kada je Nemanja Gordić preuzeo odgovornost i pogodio uz dodatno bacanje za nedostižnih 63:59.
Povezane vesti
Budućnost nadigrala i Cedevitu
Izvor: Nezavisne Novine, 12.Nov.2017
Košarkaši Budućnosti savladali su Cedevitu 66:60 u derbiju osmog kola ABA lige i zadržali prvo mesto...Podgoričani su Zagrepčane nadigrali u haotičnom finišu i penal završnici, prije svega zahvaljujući odbrani koja je tokom šest minuta primila samo jedan poen...Cedevita je imala pola koša...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













