Džeter prva na 100 metara

Izvor: RTS, 29.Avg.2011, 17:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džeter prva na 100 metara

Američka atletičarka Karmelita Džeter osvojila je zlatnu medalju u trci na 100 metara na Prvenstvu sveta u Daegu u vremenu 10,90 sekundi.

 

Srebro je pripalo Jamajčanki Veroniki Kempbel Braun rezultatom 10,97, a bronza Keli En Baptist iz Trinidada i Tobaga, koja je rezultatom 10,98 u foto-finišu nadmašila Jamajčanku Šeli En Frejzer Prajs, svetsku šampionku iz Berlina 2009.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Amantl Montšo šampionka na 400 metara

Izvor: RTS, 29.Avg.2011

Atletičarka iz Bocvane Amantl Montšo osvojila je zlatnu medalju u trci na 400 metara na Prvenstvu sveta u Daegu, rezultatom 49,56 sekundi... ..Srebro je pripalo Amerikanki Elison Feliks u vremenu 49,59 sekundi, a bronza Ruskinji Anastasiji Kapačinskoj - 50,24.

Nastavak na RTS...

Černova osvojila titulu u sedmoboju

Izvor: RTS, 30.Avg.2011, 16:27

Ruska atletičarka Tatjana Černova osovojila je zlatnu medalju u sedmoboju na prvenstvu sveta u Daegu, sa ukupno 6.880 bodova... ..Srebro je pripalo šampionki sveta iz Berlina 2009. Britanki Džesiki Enis sa 6.751 bodom, a bronza Nemici Dženifer Oeser sa 6.572 poena.

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.