Izvor: B92, 16.Jun.2009, 22:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Džerard se povlači 2013. godine
Kapiten Liverpula Stiven Džerard otkrio je da razmišlja da se povuče kada mu istekne ugovor sa klubom.
29-godišnji igrač sredine terena engleskog nacionlanog tima ima ugovor sa Liverpulom do 2013. godine, ali priznaje da bi to upravo mogla da mu bude i poslednja sezona u fudbalu.
„Kada mi istekne ugovor imaću 33 godine, i mala je mogućnost da ću nastaviti da igram tada. Ako se tada povučem biću ponosan na činjenicu da sam celu karijeru proveo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u jednom klubu", rekao je Džerard.
Džerard je, takođe, otrkio da je razmišljao da napusti „Enfild" i pređe u Čelsi pre četiri godine, ali da se predomislio posle nekoliko sati.
„Razmišljao sam o odlasku iz Liverpula dva puta tokom karijeri, posebno kada je 2005. godine Čelsi bio izazovan. Ali, drago mi je što te misli nisu pretvorene u stvarnost", naglasio je Džerard.






