Džekson: Želim da budem starter

Izvor: MVP.rs, 01.Okt.2014, 20:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džekson: Želim da budem starter

Košarkaš Oklahome Siti smatra da zaslužuje veću ulogu u narednoj sezoni.

Redži Džekson (24, 191) je košarkaš pred kojim je svetla budućnost u NBA ligi. Njegove odlične partije su stavile na muke prvog trenera ekipe Skota Bruksa, koji mladom košarkašu traži najbolju ulogu u timu. Dodatni problem bi mogla da predstavlja i situacija u kojoj će Džekson, ako uskoro ne potpiše novi ugovor, od naredne sezone biti slobodan igrač, a gledajući novac koji je >> Pročitaj celu vest na sajtu MVP.rs << od Finiksa dobio Erik Bledso sigurno su i ambicije mladog košarkaša Tandera porasle.

Za Džeksona do početka sezone postoje dva cilja, potpisivanje novog ugovora sa Oklahomom Siti i želja da se nađe u startnoj petorci ekipe, uz rame Rasela Vestbruka i Kevina Durenta.

"Moj menadžer pregovara sa upravom oko novog ugovora i nadam se da ćemo uspeti nešto da dogovorimo. Što se tiče predstojeće sezone, želja mi je da budem starter. Mislim da sam to svojim igrama i radom zaslužio. Oduvek sam želeo da budem starter, svi najbolji igrači su starteri, a ja moram upravi i treneru da pokažem da sam najbolji", izjavio je košarkaš Tandera.

Džeksonu su na poziciji beka šutera konkurencija Entoni Morou, Džeremi Lemb i Andre Roberson, a utakmice predsezone će treneru Bruksu pokazati ko najviše zaslužuje ulogu startera.

(foto: Layne Murdoch / NBAE)

Nastavak na MVP.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MVP.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MVP.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.