Džejms: Hoću da se borim za mesto

Izvor: N1 televizija, 31.Maj.2016, 16:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džejms: Hoću da se borim za mesto

Fudbaler Reala Džejms Rodriges rekao je da želi da ostane u klubu i da se bori za svoje mesto u startnoj postavi,

24-godišnjak je ove sezone odigrao 21 meč i to je uglavnom ulazi sa klupe, a jasno je da nije baš miljenik Zinedina Zidana.

"Srećan sam ovde. Nisam od onih koji će otići pri prvoj ponudi. Želim da ostanem ovde i da se borim za svoje misto. Želim da budem ovde i osvojim još trofeja", rekao je Kolumbijac.

On je u prvoj sezoni kada je došao iz Monaka 2014-2015. na 43 meča imao 17 golova i bio je jedan od najboljih igrača na SP 2014. u Brazilu

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.