Dvoransko EP 2017. u Beogradu?

Izvor: B92, 20.Feb.2014, 14:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dvoransko EP 2017. u Beogradu?

Grad Beograd kandidovaće se za organizaciju Evropskog dvoranskog prvenstva u atletici 2017. godine, objavio je Atletski savez Srbije.

Tim povodom u gostima vladajućeg tela srpske atletike bili su predstavnici Evropske atletike - potpredsednik Hose Luis de Karlos i Piter Staford, koji je koordinator projekta.

Prvi utiscu su vrlo pozitivni, tako da se nadamo da ćemo dobiti podršku Vlade Republike Srbije i moći da postanemo jedni od kandidata za ovaj veliki događaj. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << O tome će se odlučiti 3. maja 2014. godine u Frankfurtu kada će se sastati Evropski odbor i doneti odluka o domaćinu. Za sada kandidati za Evropsko prvenstvo u dvorani 2017. godine su Turska i Poljska”, stoji u saopštenju Atletskog saveza Srbije.

De Karlos i Staford su prilikom posete Beogradu obišli hotele u kojima bi bili smešteni timovi kao i “Kombank arenu”, gde bi se održalo takmičenje.

Atletski savez Srbije posle uspešno održanog Evropskog prvenstva u krosu nastavlja sa kandidaturama i organizacijom najvećih atletskih događaja. Naši najbolji atletičari zaslužuju da pred domaćom publikom osvajaju medalje. Grad Begrad i Ministarstvo omladine i sporta već su podržali ovu kandidaturu, a nadamo se da će isto uraditi i Vlada Srbije”, izjavio je generalni sekretar ASS Slobodan Branković.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.