Dve pobede Zvezde u jednom danu

Izvor: B92, 13.Feb.2005, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su dve pobede u subotu na pripremama u Turskoj. Jedna ekipa bila je bolja od japanskog Džef junajteda 3:2 (2:0), a druga od ukrajinskog Obolona, 3:0.

U meču sa Japancima Zvezda je odlično odigrala 60 minuta. "Crveno-beli" su poveli u 19. minutu golom Nikole Žigića, a prednost je uvećao Radovan Krivkapić u 33. minutu. To je njegov četvrti gol na pripremama.

Posle nekoliko propuštenih prilika, japanska ekipa stiže do >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << izjednačenja. Najpre u 68. minutu gol postigao Sato, a u 88. minutu izjednačenje donosi Kudo.

U poslednjim minutima meča Boško Janković donosi pobedu Zvezdi iz slobodnog udarca.

U utakmici sa Obolonom strelci za Zvezdu bili su Milan Dudić (dva gola) i Nikola Beljić.