Dva sjajna gola za remi Reala i Sitija u Madridu

Izvor: Beta, 09.Maj.2023, 23:25

Fudbaleri Reala i Mančester sitija odigrali su večeras u Madridu nerešeno 1:1, u prvoj utakmici polufinala Lige šampiona.Real je poveo u 36. minutu pogotkom Vinisijusa Žuniora, a izjednačio je Kevin de Brujne u 67. minutu.Revanš je na programu 17. maja u Mančesteru.Siti je dominirao u prvom poluvremenu, imao je više loptu u svom posedu, pretio, ali nije stvorio nijednu stopostotnu priliku. Na drugoj strani, Real je u 36. minutu iz jedinog šuta u okvir gola došao u vođstvo.Eduardo Kamavinga je odigrao dupli pas sa Lukom Modrićem, nakon čega je proigrao Vinisijusa koji je sjajnim udarcem sa 18 metara doneo prednost domaćem timu.U nastavku je situacija na terenu okrenula - Real je bio konkretniji, ali je Siti postigao gol. Strelac je u 67. minutu bio De Brujne koji je, posle asistencije llkaja Gundogana, šutirao iz prve i pogodio mrežu Sitija sa oko 20 metara.U drugom polufinalu sastaju se Milan i Inter, a prvi meč se igra sutra od 21.00.

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.