Izvor: S media, 13.Jul.2009, 01:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dva gola Inzagija u pobedi Milana
Fudbaleri Milana zabeležili su pobedu u duelu sa Trevizom rezultatom 2:0, u prvoj prijateljskoj proveri u predsezoni.
Oba gola za "rosonere" postigao je veteran Filipo Inzagi i time najavio da će i naredne sezone, iako mu je 35 godina, biti strah i trepet za protivničke golmane.
Novi trener "rosonera", Brazilac Leonardo, igrače je poređao u formaciji 4-3-3, sa najisturenijim Ronaldinjom, Borijelom i Inzagijem. Napad Milana trebalo bi u narednom periodu da bude pojačan >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << sa još jednim igračem, najverovatnije Luisom Fabianom, golgeterom Sevilje, čiji dolazak na "San siro" rukovodsvo italijanskog kluba još uvek ne uspeva da izdejstvuje.
- Ne znam kolike su naše šanse da dovedemo Fabiana. Više bih voleo da pažnju usmeravamo na igrače iz našeg podmlatka, a ionako imamo nekoliko rešenja u napadu - izjavio je prvi čovek Milana Silvio Berluskoni, koji je uživo posmatrao utakmicu njegovog tima protiv Varezea.
Milan je igrao u sledećem sastavu (4-3-3): Kalać (Storari 46); Antonini (Odo 46), Nesta (Favali 46), Tiago Silva (Kaladze 75), Jankulovski (Albertaci 61); Gatuzo (Štraser 61), Sedorf (Bereta 75), Flamini; Borielo (Oduamandi 75), Inzagi (Zigoni 61), Ronaldinjo (Ikande 75)...
Vest u celini možete pročitati na sajtu Powered by Sportal.rs










