Duško Tošić se dogovorio sa Trabzonom

Izvor: S media, 31.Maj.2011, 09:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Duško Tošić se dogovorio sa Trabzonom

Defanzivac Crvene zvezde, Duško Tošić, karijeru će nastaviti u Turskoj.

Bivši fudbaler Verdera iz Bremena uspeo je da postigne dogovor sa čelnicima Trabzona, koji su spremni da mu ponude pola miliona evra godišnje.

Adžić od četvrtka u Brazilu

Sajt Voše: Dok je nas, sa Zvezdom nikada prijatelji!

Jugović: Bari se nije dogodio slučajno!

Zvezda će na ime obeštećenja >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << inkasirati milion evra, a za sada nije poznato da li uprava crveno-belih ima spremnu zamenu koja bi naredne sezone trebalo da "patrolira" kraj leve aut-linije.

Tošić je karijeru započeo u OFK Beogradu, nakon čega je branio boje Sošoa, Verdera, Portsmuta i Kvins Park Rendžersa, pre nego što je prošlog leta stigao na "Marakanu".

(Foto: crvenazvezdafk.com)

Nastavak na S media...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Duško Tošić na pragu odlaska u Tursku

Izvor: Sportske.net, 31.Maj.2011

Iskusni defanzivac crveno-belih postigao dogovor sa turskim Trabzonom i ovih dana se očekuje da se saradnja i ozvaniči.

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.