Duško Tošić i zvanično u Verderu

Izvor: B92, 03.Avg.2007, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Duško Tošić i zvanično u Verderu



Srpski reprezentativac Duško Tošić novi je član Verdera iz Bremena. Dvadesetdvogodišnji fudbaler u petak je potpisao četvorogodišnji ugovor. Tošić, koji je prethodnih godina bio član francuskog Sošoa, imao je nekoliko ponuda velikih evropskih timova. Dvostruki uzastopni pobednik UEFA kupa Sevilja želela je da Tošić nasledi takođe srpskog reprezentativca Ivicu Dragutinovića. Sa obzirom na to da je odlazak Dragutinovića neizvestan, Tošić je odlučio da prihvati >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ponudu nemačkog kluba.

Verder iz Bremena, trećeplasirani tim u nacionalnom prvenstvu naredne godine, u poslednjoj rundi kvalifikacija za Ligu Šampiona igraće protiv pobednika meča Domžale (Slovenija) – Dinamo Zagreb (Hrvatska). Dinamo je u prvoj utakmici pobedio u gostima 2-1.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.