Dragutinović u Njukaslu

Izvor: B92, 05.Avg.2007, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dragutinović u Njukaslu



Srpski reprezentativac Ivica Dragutinovic i definitivno će naredne sezone igrati za Njukasl. Kako prenosi "Marka" Dragutinović je postigao dogovor sa menadžerom engleskog tima Semom Alardajsom i prelazi na "Sen Džejms Park" u transferu vrednom 4 miliona evra.

Da je odlazak Dragutinovića na sever Engleske skoro izvestan, govori i podatak da su u Sevilji već obezbedili zamenu na istoj poziciji, to je Kolumbijac Akvuivaldo Moskero, koji igra za meksičku Pačuku.

26-godišnji defanzivac igra na više pozicija u odbrani i podseća stasom i igrom na zemljaka Pereu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.