Dragićević neće daleko

Izvor: Mondo, 14.Avg.2016, 10:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dragićević neće daleko

Srpski košarkaš, koji je sezonu završio zabranom igranja mečeva na šest meseci, blizu pronalaska novog kluba

Foto: ABA liga/Budućnost VOLI

Tadija Dragićević zvanično još odrađuje kaznu zbog napada na sudiju Vladana Šundića na meču Budućnost - Jedinstvo u aprilu.

Podgoričani su odmah nakon izricanja šestomesečne zabrane igranja završili saradnju sa srpskim košarkašem, ali je blizu pronalaska novog angažmana.

Dragićević >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << (30 godina, 206 centimetara), prema informacijam iz Grčke, na putu je da postane novi igrač Arisa.

Krilni košarkaš je prošle sezone bio najbolji igrač Budućnosti sa ukupno drugim učinkom u Evrokupu - prosečno je beležio 17,1 poen i 4,9 skokova po meču.

U ABA ligi, u kojoj je bio prvi strelac i izabran je u najbolju petorku sezone, imao je učinak od 16,3 poena i 5,3 uhvaćene lopte po utakmici.

Dragićević je u karijeri igrao za Crvenu zvezdu, Megu, Lotomatiku, Bjelu, Albu, Azovmaš, Efes i Strazbur, iz kojeg je u septembru 2015. stigao u Budućnost.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.