Izvor: RTS, 05.Mar.2022, 18:54

Dominacija Čelsija u Barnliju, Kutinjo nastavlja sa magijom

Fudbaleri Čelsija savladali su u gostima ekipu Barnlija sa 4:0 u meču 28. kola Premijer lige. Istim rezultatom Aston Vila je bila bolja od Sautemptona. Pobede su upisali još i Njukasl, Brentford i Kristal Palas.
Nije se moglo zaključiti da će "plavci" doći do ubedljivog trijumfa protiv Barnlija, pogotovo ne nakon što se prvo poluvreme završilo sa 0:0.

Ipak, Čelsi je u drugom delu utakmice zaigrao znatno kvalitetnije, dominirao u svakom >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << segmentu i to naplatio na semaforu.
U razmaku od sedam minuta, od 47. do 55, Čelsi je postigao čak tri gola.
Protivnike je načeo Džejms, da bi potom dva gola postigao Haverc.
U 69. minutu Pulišić je pogodio za ubedljivih 4:0.
Istim rezultatom Aston Vila slavila je na svom stadionu protiv Sautemptona.
Strelci za Vilu bili su Votkins, Luiz, Kutinjo i Ings.
"Het-trikom" Tonija, Brentford je došao do pobede od 3:1 na gostovanju kod Noriča.
Jedini gol za domaću ekipu postigao je Puki.