Izvor: B92, 02.Dec.2020, 23:51

Dominacija Barselone i Juventusa

Fudbaleri Barselone su rezultatom 3:0 pobedili Ferencvaroš, dok je Juventus takođe sa 3:0 savladao Dinamo iz Kijeva.
Juventus i Barselona su nedodirljivi u grupi G ovogodišnjeg izdanja Lige šampiona.
Barselona ima svih pet pobeda posle pet kola, dok je Juventus na skoru od četiri pobede i jednog poraza i Barsa je prva sa 15, a Juve drugi sa 12 bodova.
"Stara dama" iz Torina je u sredu uveče na svom stadionu bila bolja od kijevskog Dinama, a prvi gol na meču postignut je u 21. minutu, kada je Federiko Kijeza glavom savladao golmana Buščana.
Već na startu prvog poluvremena, prednost crno-belih se udvostručila, a u 59. minutu taj gol je postigao Kristijano Ronaldo i to na asistenciju...