Izvor: B92, 03.Dec.2014, 14:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dok ne zapeva, Kolarov boksuje
Fudbaler Mančester Sitija Aleksandar Kolarov obećao je da će pevati, a dok to obećanje ne ispuni, priredio nam je novu zabavu.
U sklopu Sitijevog odbrojavanja do Božića, Kolarov je fudbalski teren zamenio bokserskim ringom, u kojem je odmerio snage sa bivšim fudbalerom i ekonomom Sitija Lesom Čepmenom.
Engleski mediji prenose da je taj improvizovani meč bio jednako takmičarski kao borba Fjurija i Čisore pre desetak dana, a očekivano, Kolarov je odneo pobedu. Čepmenu nije pomoglo ni to što je imao Edina Džeka u svom ćošku.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















