Izvor: Sportske.net, 12.Jul.2020, 22:11

Dočekasmo i Solankea, ovakav Lester ne zaslužuje LŠ, "brejk" lopta za Junajted!

Dočekasmo i Solankea, ovakav Lester ne zaslužuje LŠ, brejk lopta za Junajted!

Bornmut uhvatio poslednji voz u borbi za opstanak, ali šta se dešava sa Lesterom?
Fudbaleri Bornmuta pobedili su na svom stadionu ekipu Lestera rezultatom 4:1 (0:1) u 35. kolu Premijer lige.
Večeras smo videli ludu utakmicu u kojoj je Lester poveo golom Džejmija Vardija, ali je onda primio četiri komada posle gomile gluposti i propustio priliku da ponovo preuzme treću poziciju.
Nakon što je Vardi postigao pogodak posle katastrofalne greške odbrane Bornmuta, usledio je potpuni šok u nastavku.
U 65. minutu glupost odbrane gostiju, Stanislas je oboren u šesnaestercu i upravo on uzima odgovornost i daje za 1:1.
Samo dva minuta kasnije, Dominik Solanke je postigao svoj prvi pogodak...