Đurđić se vraća u formu: Pogodio u Drezdenu

Izvor: Sportski Žurnal, 21.Mar.2014, 22:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nikola Đurđić se polako vraća u staru golgetersku formu.
(FOTO: bundesligafanatic.com)
Srpski internacionalac je postigao pogodak za Grojter Firt u remiju sa Dinamo Drezdenom (1:1) u 26. kolu Cvajte.
Đurđić je doveo Firt u vođstvo u 71. minutu iz jedanaesterca, a izjednačio je Slovenac Zlatko Dedič, takođe sa „bele“ tačke, u 79. minutu.
Đurđiću je ovo prvenac ove sezone posle sedmomesečne pauze usled povrede ligamenata. Vratio se fudbalu krajem februara.
Drugi srpski igrač u redovima drugoplasirane ekipe u Cvajti, Ognjen Mudrinski, igrao je do 65. minuta. Đurđić je napustio meč u 82. minutu.