Đukić: Imamo još 90 minuta

Izvor: Sportski Žurnal, 09.Dec.2013, 12:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đukić: Imamo još 90 minuta

Trener Valensije Miroslav Đukić rekao je da njegova ekipa ne zaslužuje kritike, iako je u prvom meču šesnaestine finala španskog kupa odigrala samo 0:0 protiv trećeligaša Himnastika.
Tim nižeg kvaliteta uvek igra sa većim intezitetom. Nismo uspeli da dominiramo, ali imamo novih 90 minuta gde možemo da ispravimo stvar. Pre toga imaćemo dve velike utakmice, ali za nas su obaveze u Kupu podjednako važne – rekao je Đukić za klupski sajt.
Revanš meč na programu je 19. decembra, a pre toga Valensija će dočekati Kubana iz Krasnodara u Ligi Evrope i gostovati Atletiko Madridu u okviru 16. kola Primere.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Povezane vesti

Đukić o remiju sa trećeligašem: Slede dva važna meča, pa da u revanšu ispravimo stvar

Izvor: Blic, 09.Dec.2013

Trener fudbalera Valensije Miroslav Đukić rekao je da njegova ekipa ne zaslužuje kritike, iako je u prvom meču šesnaestine finala španskog kupa odigrala samo 0:0 protiv trećeligaša Himnastika..."Tim nižeg kvaliteta uvek igra sa većim intezitetom. Nismo uspeli da dominiramo, ali imamo novih...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.