Izvor: Sportski Žurnal, 13.Nov.2012, 10:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đukić: Da se ja pitam istupili bismo iz lige
Propustila je Vojvodina sjajnu priliku da osvoji dva boda u Beogradu nad najvećim rivalom za šampionsku titulu.
Četiri sekunde pre kraja utakmice imali su Novosađani i bod u džepu, ali im se sve srušilo u tren oka, Uroš Mitrović je pogodio sa deset metara i doneo radost domaćem klubu.
Pognutih glava su Novosađani napustili prestonicu, razočarani ishodom meča, ali i ljuti na sudijski par Stojković – Nikolić.
Razočarenje pored igrača i stručnog >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << štaba nisu krili ni direktor kluba Darko Jevtić, ali ni predsednik Milan Đukić, pošto su besni napustili Banjicu. Ni posle prespavane noći se strasti nisu smirile, rukometnim svetom se brzo pronela informacija da je prvi čovek novosadskog kluba podneo ostavku.
– Nisam još, ali hoću i to ubrzo – bile su prve reči Milana Đukića. – U sredu imamo Skupštinu i predložiću da svi iz kluba podnesu ostavke na sve funkcije u Rukometnom savezu Srbije. U klubu ostajem, jer neću da odem i da pričinim zadovoljstvo tim ljudima.
Kratak komentar na nedeljnu utakmicu u Beogradu?
– Mogu samo da kažem nemojte da verujete svojim očima, nego sudijama, najboljim srpskim arbitrima, a i vajnom televizijskom komentatoru.
Da li ćete uputiti žalbu?
– Ne vidim kome bih mogao da se žalim. Zoran Stanojević mi je zalupio slušalicu, Slobodan Višekruna mi rekao da nas razume, a Velja Marjanović nije bio dostupan. Ma, da se ja pitam Vojvodina bi istupila iz lige, ali o tome mora da odluči Skupština.
Nastavak na Sportski Žurnal...














