Đorđević: Neprihvatljiv pristup meču

Izvor: B92, 30.Okt.2015, 09:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đorđević: Neprihvatljiv pristup meču

Trener Panatinaikosa Aleksandar Đorđević nezadovoljan je stavom igrača na meču sa Barselonom.

Atinski tim ubedljivo je poražen u Blaugrani 77:52 u četvrtak uveče, u trećem kolu Evrolige.

"Ne mogu biti zadovoljan pristupom utakmici, bez takmičarske želje. To je neprihvatljivo. Nismo pokazali pravo lice. Kada nema želje za pobedom onda se dogodi ovo. Imali smo težak raspored ali nema opravdanja. Morali smo da igramo bolje", rekao je Đorđević.

Barsa >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je vodila od početka meča, već u prvom poluvremenu je stekla 16 poena razlike, što je bilo nedostižno za Atinjane.

"Prilazili smo na šest poena zaostatka nekoliko puta, ali smo napravili mnogo neiznuđenih grešaka, što ne sme da se dešava na ovom nivoz. Moramo se probuditi, zaboraviti šta je bilo pre, koga smo pobedili i s kim smo igrali. Moramo se koncentrisati na naš posao", dodao je Đorđević.

PAO je doživeo drugi poraz u grupi C pa je na deobi četvrte pozicije sa turskom Pinar Karšijakom. "Zeleni" u četvrtom kolu gostuju Štelmetu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.