Đoković u osmini finala Majamija

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Mar.2013, 00:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đoković u osmini finala Majamija

MAJAMI -

Novak Đoković se plasirao u osminu finala masters turnira u Majamiju savladavši večeras u šesnaestini finala Indijca Somdeva Devarmana sa 2:0 u setovima - 6:2, 6:4.

Najbolji teniser sveta bez većih problema slavio je protiv Devarmana u njihovom prvom međusobnom duelu. Igrao je opušteno, borbeni Indijac pokušavao je da pruži čvršći otpor, posebno u drugom setu, međutim, bio je bez šansi čak i da najavi iznenađenje.

Večerašnji meč >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << predstavljao je samo jači trening za Đokovića, koji je rutinski odradio posao nakon nešto vise od sat igre. Srbin je u Majamiju osvojio ukupno četiri trofeja, a brani dvostruku uzastopnu titulu.

U borbi za četvrtfinale Đoković igra protiv Nemca Tomija Hasa, koji je pobedio Ukrajinca Aleksandra Dolgopolova sa 6:3, 6:2.

Iskusni 34. godišnji Has zauzima 18. mesto na ATP listi, a od dosadašnjim šest međusobnih mečeva protiv Đokovića dobio je dva.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Ðoković i Tipsarević u osmini finala

Izvor: Nezavisne Novine, 25.Mar.2013

MAJAMI - Novak Ðoković se plasirao u osminu finala masters turnira u Majamiju savladavši večeras u šesnaestini finala Indijca Somdeva Devarmana sa 2:0 u setovima - 6:2, 6:4.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.