Izvor: Beta, 07.Maj.2010, 09:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Djoković srećan zbog pobede u dva seta
BEOGRAD, 7. maja 2010. (Beta) - Teniser Srbije Novak Djoković izjavio
je u četvrtak da je srećan što je pobedom u dva seta uspeo da se
plasira u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Srbije.
Djoković je pobedio Italijana Fabija Fanjinija sa 2:0 (6:4, 6:4).
"On je periodično igrao dobro. Meni je prvi meč na ovom turniru i
nisam očekivao maksimum od sebe. Srećan sam što sam uspeo da
pobedim u dva seta", rekao je Djoković novinarima posle plasmana u
četvrtfinale.
Prema njegovim rečima, raspored na turniru je prilično iscrpljujuć.
"Trebalo bi da odigrate turnire na maksimalnom nivou. Svaki meč je
odgovornost. Uvek postoje nedelje kada se ne osećate fizički i
psihički kako biste želeli, ali je bitno da odigrate maksimalno",
rekao je Djoković.
U narednom meču najbolji teniser Srbije i drugi na ATP listi sastaće
se sa Filipom Krajinovićem. On je dodao da mu je drago što je na
turnir došao Nik Bolitijeri, koji je jedan od počasnih gostiju.
Prema njegovim rečima, Rus Marat Safin koji je promoter turnira je
"veliko ime tenisa i jedan od najinteresantnijih igrača.
Đoković u četvrtfinalu turnira u Beogradu
Izvor: NaDlanu.com, 07.Maj.2010
BEOGRAD, 7. maja 2010. (Beta) - Teniser Srbije Novak Đoković izjavio je da je srećan što je pobedom u dva seta uspeo da se plasira u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Srbije. Đoković je pobedio Italijana Fabija Fanjinija sa 2:0 (6:4, 6:4). "On je periodično igrao dobro. Meni je prvi meč na...
















