Đoković: Iskoristio sam psihološku prednost

Izvor: Press, 16.Jan.2013, 14:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đoković: Iskoristio sam psihološku prednost

- Posle svega 20 minuta poveo sam sa 1:0 u setovima i to je bilo dovoljno da steknem nedostižnu psihološku prednost - rekao je Đoković.

Prvi reket Srbije naglasio je da je od početka meča bio potpuno fokusiran, jer je znao da će mu protivnik igrati "na sve, ili ništa".

- Bio sam potpuno skoncentrisan od pocetka meča, jer sam znao da on nema šta da izgubi, da će snažnim servisima pokušati da traži šansu. Uspeo sam da dođem do važnih ranih brejkova i to je presudilo >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << - rekao je Đoković.

Trostruki osvajač Australijen Opena istakao je da mu protivnik danas očigledno "nije igrao u najboljoj formi".

- Želim mu u svakom slučaju sve najbolje u nastavku karijere  - poručio je Đoković koji se u narednom kolu sastaje sa Čehom Radekom Stepanekom.

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.