Đokić u Brižu

Izvor: B92, 05.Jun.2007, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đokić u Brižu



Napadač Crvene zvezde Dušan Đokić karijeru će nastaviti u Belgiji. Ukoliko klubovi postignu sporazum oko obeštećenja, 27-godišnji centarfor će u narednoj sezoni nositi dres Briža. Crvenu zvezdu na pregovorima predstavljaju predsednik Dragan Stojković i sportski menadžer Stevan Stojanović, a u slučaju pozitivnog ishoda pregovora, najbolji strelac srpskog šampionata otputovaće do kraja nedelje na lekarske preglede i potpisati četvorogodišnji ugovor.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
"Verujem da ću karijeru nastaviti u Brižu što će za mene biti novi izazov, posle lepih godinu i po dana provedenih na "Marakani" tokom kojih sam osvojio dve duple krune. U načelu sam sve precizirao sa Belgijancima i sada je na potezu da se klubovi dogovore", rekao je Đokić.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.