Đirona prekinula niz bez pobede i vratila se na drugo mesto

Izvor: B92, 26.Feb.2024, 23:58

Fudbaleri Đirone pobedili su Rajo Valjekano 3:0 (0:0) u poslednjem meču 26. kola španske La Lige.

Četa koju vodi Mićel prekinula je niz od tri meča bez pobede, a do tri boda došao je golovima u drugih 45 minuta.

Domaćin je poveo golom Cigankova u 52. minutu, da bi konačan rezultat postavio Savio, sa dva gola u 91. i 96. minutu.

Rajo Valjekano je od 76. minuta igrala sa igračem manje, jer je Pep Čavrija dobio crveni karton zbog grube igre.
Đirona sada ima 59 bodova na drugom mestu iza Real Madrida, koji ima 65.

Sa druge strane, fudbaleri Rajo Valjekana su na 14. poziciji sa 25 bodova.