Đirona ne odustaje od Evrope, osvojila i Sevilju

Izvor: B92, 01.Maj.2023, 23:07

Fudbaleri Đirone pobedili su na gostovanju Sevilju sa 2:0, u utakmici 32. kola španske LaLige.

Gosti su do trijumfa došli golovima Huanpea u 23. i Valentina Kasteljanosa u 55. minutu.

Srpski golman Marko Dmitrović branio je ceo meč za Sevilju, a svih 90 minuta za domaći tim igrao je i Nemanja Gudelj.

Đirona se posle druge uzastopne pobede nalazi na osmom mestu sa 44 boda, dok je Sevilja 11. sa tri boda manje.

Naredni meč Đirona igra na svom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << terenu protiv Majorke, a Sevilja dočekuje Espanjol.