Izvor: B92, 02.Maj.2017, 13:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đere uspešan na startu turnira u Istanbulu
Laslo Đere plasirao se u osminu finala turnira u Istanbulu, pošto je pobedio Danijela Brandsa maksimalnim rezultatom u setovima – 6:3, 6:4.
Đere, 153. teniser na ATP listi, do pobede nad Nemcem stigao je posle 80 minuta igre, a za slavlje mu je bio dovoljan po brejk u svakom setu.
Đere će u osmini finala igrati protiv 35. igrača sveta Italijana Paola Lorencija, koji je kao četvrti nosilac bio slobodan u prvom kolu.
Na turniru u Istanbulu u toku dana će nastupiti još dvojica srpskih tenisera – Viktor Troicki će u prvom kolu igrati protiv Kipranina Markosa Bagdatisa, a Dušan Lajović protiv Borne Ćorića iz Hrvatske.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.
















