Đere ne staje!

Izvor: Mondo, 23.Feb.2019, 00:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đere ne staje!

Srpski teniser izborio je plasman u polufinale turnira u Rio de Žaneiru

Laslo Đere zabeležio je i treću pobedu na turniru u Rio de Žaneiru i izborio plasman u polufinale.

Srpski teniser je u četvrtfinalu savladao Norvežanina Kaspera Ruda rezultatom 2:0, po setovima 6:4, 7:5.

Đere je protiv 135. igrača sveta napravio veliki preokret u drugom setu. Gubio je 2:5, a onda je dobio >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << pet gemova u nizu.

Njegov rival u borbi za prvo finale nekog ATP turnira u karijeri biće Slovenac Aljaž Bedene, 83. igrač sa ATP liste.

On je protiv Bedenea do sada igrao tri puta i nikada nije upisao pobedu. Poslednji duel odigrali su prošle godine u Moskvi, kada je Slovenac slavio rezultatom 2:1.

Đere će bez obzira na ishod polufinalnog meča početak sledeće nedelje dočekati sa najboljim renkingom u karijeri. Turnir je počeo kao 90. na svetu, a od ponedeljka će biti plasiran oko 60. pozicije.

Turnir ATP serije 500 u Riju igra se za nagradni fond od 1.787.000 dolara.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.