Izvor: B92, 24.Jul.2013, 17:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đemba Đemba Partizanov dve godine
Kako B92 saznaje, Kamerunac Erik Đemba Đemba upravo je potpisao dvogodišnji ugovor sa Partizanom.
32-godišnji zadnji vezni igrač doputovao je u Beograd u ponedeljak i nakon dvodnevnih pregovora dogovorio se sa upravom crno-belih.
Kamerunac će moći da igra u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona ukoliko Partizan prođe jermenski Širak, a u svakom slučaju će biti veliko pojačanje u veznom redu crno-belih.
Trener srpskog šampiona Vuk Rašović izjavio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je u utorak da će Đemba Đemba ekipi doneti neophodnu čvrstinu na sredini terena.
Đemba Đemba ima 32 godine i igra na poziciji zadnjeg veznog. On je 2003. iz Nanta prešao u Mančester junajted, ali se tamo nije snašao pa je posle kratkih epizoda u Aston Vili i Barnliju otišao u Katar.
Četiri godine igrao je za Odenze, a poslednjih godinu dana proveo je u izraelskom Hapoelu.
Đemba-Đemba potpisao na dve godine!
Izvor: Sportal.rs, 24.Jul.2013
Ugovor sa Partizanom potpisao je Erik Đemba-Đemba. Posle pregovora obavljenih u ponedeljak Kamerunac je potpisao saradnju na dve godine sa šampionom Srbije.








